Menu

Lokalizacja

Zobacz na mapie, gdzie znajduje się nasz “Bajkowy Zameczek”. Zobacz więcej »

Partnerzy

Projekty

O naszym przedszkolu

Pomagamy wychować mądrych i dobrych ludzi...

Przedszkole Niepubliczne "Bajkowy Zameczek" zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Nasza siedziba znajduje się w zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór - Lasowicach.

Nie sposób przeoczyć - mury zameczku wyróżniają się na tle innych zabudowań. Przedszkole ma 700 m² powierzchni, położone jest w ogrodzie o powierzchni 3600 m² z placem zabaw i boiskiem. Budynek spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, przepisów sanitarno-epidemiologicznych i przeciwpożarowych. Każda sala wyposażona jest w osobny węzeł sanitarny i ogrzewanie podłogowe.

Przedszkole powstało w porozumieniu z Urzędem Miasta Tarnowskie Góry w oparciu o Ustawę o Systemie Oświaty z dnia 7 września 1991 roku i podlegamy nadzorowi Kuratorium Oświaty .

"Bajkowy Zameczek" powstał z pasji i pragnienia stworzenia miejsca, które będzie przyjazne dzieciom i rodzicom.

W nowoczesnych, kolorowych salach przedszkolaki mogą się bawić i uczyć, poznawać i doświadczać, a także poszaleć - mamy do tego specjalnie przygotowaną salę zajęć ruchowych o powierzchni 120 m² z własną "Bawilandią" wypełnioną morzem kolorowych piłek.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę dzieci i rodziców, przy budynku znajduje się parking, obiekt jest chroniony systemem alarmowym.

W pracy wychowawczej dużą wagę przywiązujemy do współpracy z Rodzicami.

Naszym celem jest wspólne działanie dla zapewnienia bezpieczeństwa, rozwóju emocjonalnego i intelektualnego dzieci. Zależy nam, by przedszkolaki z "Bajkowego Zameczku" były pogodne, radosne, otwarte na innych ludzi. Kształtowanie ich wrażliwości jest dla nas równie ważne jak nauka języków obcych.

Jeżeli szukasz miejsca, które zapewni Twojemu dobre wspomnienia - trafiłeś pod dobry adres.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć przedszkola.