Menu

Lokalizacja

Zobacz na mapie, gdzie znajduje się nasz “Bajkowy Zameczek”. Zobacz więcej »

Partnerzy

Projekty

Informacje

28.01.2016Przekaż nam 1% podatku dochodowego
Drodzy Rodzice!
 
Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz przedszkola  „Bajkowy Zameczek”.
 
Osoby, które zechcą przekazać nam 1% podatku dochodowego w bieżącym roku, wystarczy, że wskażą w formularzu podatkowym numer pozycji rejestru w Krajowym Rejestrze Sądowym:

KRS 0000133718,
a w celu szczegółowym wpiszą:
Przedszkole Niepubliczne „Bajkowy Zameczek”.

Zdeklarowana kwota podatku wpłynie na rzecz Fundacji Andrzeja S. Piecucha „Powiatowe Dzieci”, która to z kolei przekaże uzyskane środki w całości na rzecz naszego przedszkola.
Jednocześnie prosimy o promowanie Fundacji wśród znajomych i rodzin przybliżając im możliwość przekazania 1% podatku dla „Bajkowego Zameczku”.

Liczymy na Państwa życzliwość i zaufanie. Przekazane nam pieniądze planujemy przeznaczyć na zakup pomocy dydaktycznych i doposażenia placówki .
 

Z góry dziękuję za dar serca i łączę wyrazy szacunku,
Aneta Pasieka


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /home/rusinowice/ftp/www/bajkowyzameczek/bajkowyzameczek.pl/_footer.php:32 Stack trace: #0 /home/rusinowice/ftp/www/bajkowyzameczek/bajkowyzameczek.pl/informacje/pokaz_wiadomosc.php(32): include() #1 {main} thrown in /home/rusinowice/ftp/www/bajkowyzameczek/bajkowyzameczek.pl/_footer.php on line 32