Menu

Lokalizacja

Zobacz na mapie, gdzie znajduje się nasz “Bajkowy Zameczek”. Zobacz więcej »

Partnerzy

Projekty

Galeria

20.02.2020Uroczysty koncert z okazji 10-lecia przedszkola
Wszystko zaczyna się od przedszkola
Gala Jubileuszowa z okazji 10-lecia naszego przedszkola, zorganizowana w sali widowiskowej Centrum Kultury „Karolinka” w Radzionkowie, zgromadziła licznie przybyłych gości wśród, których nie zabrakło przedstawicieli władz miasta, oświaty Sanepidu, Urzędu Pracy, a przede wszystkim rodzin naszych przedszkolaków.
Gości przywitała pani dyrektor, która z wielkim wzruszeniem wspominała początki powstania przedszkola. Podkreślając rangę uroczystości, pani Dyrektor złożyła serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania i rozwoju placówki, dzięki którym mogła i może się ona dalej rozwijać, by stworzyć jak najlepsze warunki rozwoju dzieciom z „Bajkowego Zameczku”. Wokół przedszkola zawsze gromadziły się osoby twórcze, kreatywne, poszukujące najlepszych rozwiązań oraz otwarte i wrażliwe na potrzeby dzieci.
W role artystów przygotowanego programu artystycznego wcielili się obecni i byli wychowankowie przedszkola, którzy w pięknych, barwnych strojach pokazali swoje umiejętności i talenty oraz historię placówki. Występowi dzieci towarzyszyła prezentacja multimedialna utworzona ze zdjęć pokazujących najważniejsze wydarzenia i zmiany jakie się dokonały na przestrzeli tych 10 lat.
Na koniec uroczyście odśpiewano hymn przedszkola i wniesiono sztandar, a także wręczono dzieciom upominki, a niespodzianką była orkiestra dęta, która brawurowo wykonała „Sto lat” i kilka innych utworów.
Po przemówieniach i życzeniach wszyscy zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek.

1